Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > SMBYW01-200
SMBYW01-200
STMicroelectronics
SMBYW01-200
Tooteparamistid
Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui
900mV @ 1A
Pinge - DC reverse (Vr) (max)
200V
Pakkuja seadme pakett
SMB (DO-214AA)
Kiirus
Fast Recovery = 200mA (Io)
Seeria
Pöörde taastamise aeg (trr)
35ns
Muud nimed
Töötemperatuur - ühenduskoht
150°C (Max)
Lead free / RoHS Compliant
Diode tüüp
Standard
Täpsem kirjeldus
Diode Standard 200V 1A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Praegune - tagasikäik @ Vr
3µA @ 200V
Jooksev - keskmine parandatud (Io)
1A