Kodu > Tooted > Diskreetse pooljuhttooted > Dioodid - alaldid - üksikud > SMBYT03-400
SMBYT03-400
STMicroelectronics
SMBYT03-400
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 3A SMC
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui
1.5V @ 3A
Pinge - DC reverse (Vr) (max)
400V
Pakkuja seadme pakett
SMC
Kiirus
Fast Recovery = 200mA (Io)
Seeria
Pöörde taastamise aeg (trr)
60ns
Pakett / kott
DO-214AB, SMC
Muud nimed
Töötemperatuur - ühenduskoht
-40°C ~ 150°C
Lead free / RoHS Compliant
Diode tüüp
Standard
Täpsem kirjeldus
Diode Standard 400V 3A Surface Mount SMC
Praegune - tagasikäik @ Vr
10µA @ 400V
Jooksev - keskmine parandatud (Io)
3A