Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - türistorid > LCP02-150M-TR
STMicroelectronics
LCP02-150M-TR
STMicroelectronics
THYRISTOR 250A POWERSO-10
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - väljas olev riik
Pinge - purunemine
Seeria
LCP
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Elementide arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
3 (168 Hours)
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Praegune - Peak pulss (8 / 20μs)
250A
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
100A
Praegune - hoidke (Ih)
150mA
Mahtuvus
150pF