Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - türistorid > LCP02-150B1RL
STMicroelectronics
LCP02-150B1RL
STMicroelectronics
THYRISTOR 30A 8SOIC
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - väljas olev riik
Pinge - purunemine
Seeria
LCP
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Muud nimed
LCP02-150B1RL-ND
LCP02150B1RL
Elementide arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
13 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
30A
Praegune - hoidke (Ih)
150mA