Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > STM32L072VZI6
STMicroelectronics
STM32L072VZI6
Tooteparamistid
Pinge - varustus (Vcc / Vdd)
1.65 V ~ 3.6 V
Kiirus
32MHz
Seeria
STM32L0
RAM-i suurus
20K x 8
Programmi mälu suurus
192KB (192K x 8)
Välisseadmed
Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Töötemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
I / O arv
84
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
3 (168 Hours)
EEPROMi suurus
3K x 8
Täpsem kirjeldus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH