Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > STIEC45-26ACS
STIEC45-26ACS
STMicroelectronics
STIEC45-26ACS
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
26V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
45V
Pinge - jaotus (min)
28.9V
Tüüp
Zener
Pakkuja seadme pakett
SMC (DO-214AB)
Seeria
STIEC, TRANSIL™
Toiteliini kaitse
No
Võimsus - Peak pulss
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
DO-214AB, SMC
Muud nimed
Töötemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
500A (8/20µs)