Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > STGIPS10K60A
STGIPS10K60A
STMicroelectronics
STGIPS10K60A
Tooteparamistid
Pinge - isolatsioon
2500VDC
Pinge
600V
Tüüp
IGBT
Seeria
SLLIMM™
Pakett / kott
25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
Lead free / RoHS Compliant
Täpsem kirjeldus
Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
Praegune
10A