Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > SMCJ130CA-TR
SMCJ130CA-TR
STMicroelectronics
SMCJ130CA-TR
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
130V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
265V
Pinge - jaotus (min)
144V
Tüüp
Zener
Pakkuja seadme pakett
SMC
Seeria
SMCJ, TRANSIL™
Toiteliini kaitse
No
Võimsus - Peak pulss
1500W (1.5kW)
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
DO-214AB, SMC
Muud nimed
Töötemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
38A (8/20µs)