Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > SMBJ58CA-TR
SMBJ58CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ58CA-TR
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
58V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
93.6V
Pinge - jaotus (min)
64.4V
Tüüp
Zener
Pakkuja seadme pakett
SMB (DO-214AA)
Seeria
SMBJ, TRANSIL™
Toiteliini kaitse
No
Võimsus - Peak pulss
600W
Muud nimed
Töötemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
6.7A