Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - dioodid > ESDALC6V1-5P6
ESDALC6V1-5P6
STMicroelectronics
ESDALC6V1-5P6
STMicroelectronics
TVS DIODE 5V 14V SOT666
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
5V (Max)
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
14V
Pinge - jaotus (min)
6.1V
Ühesuunalised kanalid
5
Pakkuja seadme pakett
SOT-666
Võimsus - Peak pulss
30W
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
SOT-563, SOT-666
Muud nimed
ESDALC6V1-5P6-ND
ESDALC6V15P6
Töötemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
13 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
2.5A (8/20µs)
Mahtuvus @ sagedus
12pF @ 1MHz