Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > RC2012J683CS
RC2012J683CS
Samsung Semiconductor
RC2012J683CS
Samsung Semiconductor
Tooteparamistid
Tolerants
±5%
Temperatuuri koefitsient
±100ppm/°C
Pakkuja seadme pakett
0805
Suurus / mõõde
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seeria
RC
Vastupanu
68 kOhms
Võimsus (W)
0.125W, 1/8W
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
0805 (2012 Metric)
Muud nimed
Töötemperatuur
-55°C ~ 155°C
Lõppude arv
2
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
26 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Kõrgus - istutatud (max)
0.026" (0.65mm)
Omadused
Moisture Resistant
Ebaõnnestumise määr
Täpsem kirjeldus
68 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film