Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > LD39030SJ25R
LD39030SJ25R
STMicroelectronics
LD39030SJ25R
Tooteparamistid
Pinge väljavool (max)
0.3V @ 300mA
Pinge - väljund (min / fikseeritud)
2.5V
Pinge - väljund (max)
Pinge - sisend (max)
5.5V
Pakkuja seadme pakett
4-FlipChip (0.79x0.79)
Seeria
Kaitsefunktsioonid
Over Current, Over Temperature, Soft Start
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
4-UFBGA, FCBGA
PSRR
62dB (1kHz ~ 10kHz)
Väljundtüüp
Fixed
Väljundkonfiguratsioon
Positive
Muud nimed
Töötemperatuur
-40°C ~ 125°C
Regulaatorite arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
38 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Täpsem kirjeldus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 4-FlipChip (0.79x0.79)
Praegune - Supply (Max)
85µA
Praegune - vaikne (Iq)
50µA
Praegune - väljund
300mA