Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > PMIC - pinge regulaatorid - lineaarne > LDS3985M33R
LDS3985M33R
STMicroelectronics
LDS3985M33R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge väljavool (max)
0.25V @ 300mA
Pinge - väljund (min / fikseeritud)
3.3V
Pinge - väljund (max)
Pinge - sisend (max)
6V
Pakkuja seadme pakett
SOT-23-5
Seeria
Kaitsefunktsioonid
Over Current, Over Temperature
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
SC-74A, SOT-753
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Väljundtüüp
Fixed
Väljundkonfiguratsioon
Positive
Muud nimed
Töötemperatuur
-40°C ~ 125°C
Regulaatorite arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
32 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Täpsem kirjeldus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-23-5
Praegune - Supply (Max)
300µA
Praegune - vaikne (Iq)
150µA
Praegune - väljund
300mA