Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > ITA18B1RL
ITA18B1RL
STMicroelectronics
ITA18B1RL
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
15V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
28V
Pinge - jaotus (min)
18V
Tüüp
Zener
Pakkuja seadme pakett
8-SOIC
Seeria
ITA, TRANSIL™
Toiteliini kaitse
No
Võimsus - Peak pulss
300W
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muud nimed
Töötemperatuur
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
25A (8/20µs)
Mahtuvus @ sagedus
350pF @ 1MHz