Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > FERD30H60CTS
FERD30H60CTS
STMicroelectronics
FERD30H60CTS
Tooteparamistid
Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui
585mV @ 15A
Pinge - DC reverse (Vr) (max)
60V
Pakkuja seadme pakett
TO-220AB
Kiirus
Fast Recovery = 200mA (Io)
Seeria
Pakett / kott
TO-220-3
Muud nimed
Töötemperatuur - ühenduskoht
175°C (Max)
Paigaldus tüüp
Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
15 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Diode tüüp
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Dioodide seadistamine
1 Pair Common Cathode
Täpsem kirjeldus
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 15A Through Hole TO-220-3
Praegune - tagasikäik @ Vr
170µA @ 60V
Jooksev - Keskmine puhastatud (Io) (ühe dioodi kohta)
15A