Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > ESDAVLC6V1-1BM2
ESDAVLC6V1-1BM2
STMicroelectronics
ESDAVLC6V1-1BM2
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
3V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
Pinge - jaotus (min)
6.1V
Tüüp
Zener
Pakkuja seadme pakett
SOD-882
Seeria
ESDA, TRANSIL™
Toiteliini kaitse
No
Võimsus - Peak pulss
30W
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
SOD-882
Muud nimed
Töötemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
Mahtuvus @ sagedus
7pF @ 1MHz