Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > ESDALC12-1T2
ESDALC12-1T2
STMicroelectronics
ESDALC12-1T2
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
10V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
20V
Pinge - jaotus (min)
12V
Ühesuunalised kanalid
1
Tüüp
Zener
Pakkuja seadme pakett
SOD-882
Seeria
ESDA, TRANSIL™
Toiteliini kaitse
No
Võimsus - Peak pulss
50W
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
SOD-882
Muud nimed
Töötemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
9 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
1A (8/20µs)
Mahtuvus @ sagedus
15pF @ 1MHz