STU60N3LH5
STMicroelectronics
STU60N3LH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 48A IPAK
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Vgs (th) (Max) @ Id
3V @ 250µA
Vgs (max)
±20V
Tehnoloogia
MOSFET (Metal Oxide)
Pakkuja seadme pakett
I-PAK
Seeria
STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, Vgs
8.4 mOhm @ 24A, 10V
Voolukatkestus (max)
60W (Tc)
Pakend
Tube
Pakett / kott
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Muud nimed
STU60N3LH5-ND
Töötemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Sisendvõimsus (Ciss) (max) @ Vds
1620pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
8.8nC @ 5V
FET tüüp
N-Channel
FET funktsioon
Ajami pinge (max rds on, min rds on)
5V, 10V
Vooluallikas (Vdss)
30V
Täpsem kirjeldus
N-Channel 30V 48A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK
Jooksev - pidev äravool (Id) @ 25 ° C
48A (Tc)