Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > PMIC - mootorijuhid, kontrollerid > VNH3ASP30TR-E
VNH3ASP30TR-E
STMicroelectronics
VNH3ASP30TR-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - varustus
5.5 V ~ 16 V
Pinge - koormus
5.5 V ~ 16 V
Tehnoloogia
Power MOSFET
Pakkuja seadme pakett
MultiPowerSO-30
Samm Resolutsioon
Seeria
STripFET™, VIPower™
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
30-MPSO, MultiPowerSO
Väljundkonfiguratsioon
Half Bridge (2)
Muud nimed
Töötemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Mootoritüüp - sammupesa
Mootoritüüp - AC, DC
Brushed DC
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
3 (168 Hours)
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Liides
PWM
Funktsioon
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Täpsem kirjeldus
Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30
Praegune - väljund
30A