Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > A6986F3V3TR
A6986F3V3TR
STMicroelectronics
A6986F3V3TR
Tooteparamistid
Pinge - väljund (min / fikseeritud)
3.3V
Pinge - väljund (max)
Pinge - sisend (min)
4V
Pinge - sisend (max)
38V
Topoloogia
Buck
Sünkroonse alalditava
Yes
Pakkuja seadme pakett
16-HTSSOP
Seeria
Automotive, AEC-Q100
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Väljundtüüp
Fixed
Väljundkonfiguratsioon
Positive
Muud nimed
Töötemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Väljundite arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
3 (168 Hours)
Tootja Standardne pliiaeg
38 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Funktsioon
Step-Down
Sagedus - lülitus
250kHz ~ 2MHz
Täpsem kirjeldus
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Praegune - väljund
1.5A