Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - dioodid > SMBJ10A-TR
SMBJ10A-TR
STMicroelectronics
SMBJ10A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 10V 21.7V SMB
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
10V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
17V
Pinge - jaotus (min)
11.1V
Ühesuunalised kanalid
1
Tüüp
Zener
Pakkuja seadme pakett
SMB (DO-214AA)
Seeria
SMBJ, TRANSIL™
Toiteliini kaitse
No
Võimsus - Peak pulss
600W
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
DO-214AA, SMB
Muud nimed
Töötemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
37A