Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Tooteparamistid
Tüüp
Tolerants
±1%
Pakkuja seadme pakett
Suurus / mõõde
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Varjestus
Unshielded
Seeria
1210R
Hinnangud
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
2-SMD
Muud nimed
1210R-104F TR 2000
Töötemperatuur
-55°C ~ 125°C
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Materjal - tuum
Ferrite
Tootja Standardne pliiaeg
36 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Induktiivsagedus - test
2.5MHz
Induktiivsus
100µH
Kõrgus - istutatud (max)
0.101" (2.57mm)
Sagedus - Self Resonant
8MHz
Täpsem kirjeldus
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC-takistus (DCR)
13 Ohm Max
Praegune hindamine
120mA