Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - dioodid > 1.5KE6V8A
1.5KE6V8A
STMicroelectronics
1.5KE6V8A
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
5.8V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
13.4V
Pinge - jaotus (min)
6.45V
Ühesuunalised kanalid
1
Võimsus - Peak pulss
1500W (1.5kW)
Pakend
Tape & Box (TB)
Muud nimed
15KE6V8A
Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
30 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
746A (8/20µs)
Mahtuvus @ sagedus
9500pF @ 1MHz