Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - dioodid > 1.5KE440A
1.5KE440A
STMicroelectronics
1.5KE440A
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
376V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
776V
Pinge - jaotus (min)
418V
Ühesuunalised kanalid
1
Võimsus - Peak pulss
1500W (1.5kW)
Pakend
Tape & Box (TB)
Muud nimed
1.5KE440A-ND
Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
30 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
13A (8/20µs)
Mahtuvus @ sagedus
360pF @ 1MHz