Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - dioodid > 1.5KE24CA
1.5KE24CA
STMicroelectronics
1.5KE24CA
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
20.5V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
42.8V
Pinge - jaotus (min)
22.8V
Võimsus - Peak pulss
1500W (1.5kW)
Pakend
Cut Tape (CT)
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
234A (8/20µs)
Mahtuvus @ sagedus
1750pF @ 1MHz