Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - dioodid > 1.5KE15CA
1.5KE15CA
STMicroelectronics
1.5KE15CA
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
12.8V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
27.2V
Pinge - jaotus (min)
14.3V
Tüüp
Zener
Pakkuja seadme pakett
DO-201
Seeria
1.5KE, TRANSIL™
Toiteliini kaitse
No
Võimsus - Peak pulss
1500W (1.5kW)
Pakend
Tape & Box (TB)
Pakett / kott
DO-201AA, DO-27, Axial
Muud nimed
1.5KE15CA-ND
497-6643-2-ND
Töötemperatuur
Paigaldus tüüp
Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
30 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
368A (8/20µs)
Mahtuvus @ sagedus
2500pF @ 1MHz