Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > PMIC - pinge regulaatorid - lineaarne > MIC5239-3.3YMM
MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge väljavool (max)
0.35V @ 500mA (Typ)
Pinge - väljund (min / fikseeritud)
3.3V
Pinge - väljund (max)
Pinge - sisend (max)
30V
Pakkuja seadme pakett
8-MSOP
Seeria
Kaitsefunktsioonid
Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Pakend
Tray
Pakett / kott
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR
Väljundtüüp
Fixed
Väljundkonfiguratsioon
Positive
Muud nimed
MIC5239-3.3YMM-ND
MIC523933YMM
Töötemperatuur
-40°C ~ 125°C
Regulaatorite arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
10 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Täpsem kirjeldus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-MSOP
Praegune - Supply (Max)
15mA
Praegune - vaikne (Iq)
45µA
Praegune - väljund
500mA