Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > PMIC - pinge regulaatorid - lineaarne > L4931CD120-TR
L4931CD120-TR
STMicroelectronics
L4931CD120-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge väljavool (max)
0.8V @ 250mA
Pinge - väljund (min / fikseeritud)
12V
Pinge - väljund (max)
Pinge - sisend (max)
20V
Pakkuja seadme pakett
8-SO
Seeria
Kaitsefunktsioonid
Over Current, Over Temperature
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Väljundtüüp
Fixed
Väljundkonfiguratsioon
Positive
Muud nimed
L4931CD120-TR-ND
L4931CD120TR
Töötemperatuur
-40°C ~ 125°C
Regulaatorite arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Täpsem kirjeldus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA 8-SO
Praegune - Supply (Max)
7mA
Praegune - vaikne (Iq)
1.6mA
Praegune - väljund
250mA