Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - dioodid > ESDA6V1-4BC6
STMicroelectronics
ESDA6V1-4BC6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT23-6
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
3V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
Pinge - jaotus (min)
6.1V
Tüüp
Zener
Pakkuja seadme pakett
SOT-23-6
Seeria
ESDA, TRANSIL™
Toiteliini kaitse
No
Võimsus - Peak pulss
80W
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
SOT-23-6
Muud nimed
ESDA6V14BC6
Töötemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)