Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > PMIC - pinge regulaatorid - lineaarne > LD1117ADT12TR
LD1117ADT12TR
STMicroelectronics
LD1117ADT12TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.2V 1A DPAK
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge väljavool (max)
1.3V @ 1A
Pinge - väljund (min / fikseeritud)
1.2V
Pinge - väljund (max)
Pinge - sisend (max)
15V
Pakkuja seadme pakett
DPAK
Seeria
Kaitsefunktsioonid
Over Current, Over Temperature
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
80dB (120Hz)
Väljundtüüp
Fixed
Väljundkonfiguratsioon
Positive
Muud nimed
Töötemperatuur
0°C ~ 125°C
Regulaatorite arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
50 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Täpsem kirjeldus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A DPAK
Praegune - vaikne (Iq)
10mA
Praegune - väljund
1A