Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > PMIC - pinge regulaatorid - lineaarne > L5300AH7TR
STMicroelectronics
L5300AH7TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 5V 300MA 6HPAK
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge väljavool (max)
0.5V @ 300mA
Pinge - väljund (min / fikseeritud)
5V
Pinge - väljund (max)
Pinge - sisend (max)
40V
Pakkuja seadme pakett
6-HPAK
Seeria
Automotive, AEC-Q100
Kaitsefunktsioonid
Over Temperature, Short Circuit
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab)
PSRR
60dB (100Hz)
Väljundtüüp
Fixed
Väljundkonfiguratsioon
Positive
Töötemperatuur
-40°C ~ 150°C
Regulaatorite arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
3 (168 Hours)
Tootja Standardne pliiaeg
16 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Täpsem kirjeldus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA 6-HPAK
Praegune - Supply (Max)
4.2mA
Praegune - vaikne (Iq)
80µA
Praegune - väljund
300mA