Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Embedded - mikrokontrollerid > STM32L151CCT6
STMicroelectronics
STM32L151CCT6
STMicroelectronics
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - varustus (Vcc / Vdd)
1.8 V ~ 3.6 V
Pakkuja seadme pakett
48-LQFP (7x7)
Kiirus
32MHz
Seeria
STM32L1
RAM-i suurus
32K x 8
Programmi mälu suurus
256KB (256K x 8)
Välisseadmed
Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Pakend
Tray
Pakett / kott
48-LQFP
Muud nimed
STM32L151CCT6-ND
Töötemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
I / O arv
37
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
3 (168 Hours)
EEPROMi suurus
8K x 8
Täpsem kirjeldus
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)