Kodu > Tooted > Diskreetse pooljuhttooted > Türistorid - SCRid > BTW67-600
BTW67-600
STMicroelectronics
BTW67-600
STMicroelectronics
IC SCR 50A 600V RD91-3
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - olekus (Vtm) (maksimaalne)
1.9V
Pinge - väljas olev riik
600V
Pinge - väravakruvi (Vgt) (max)
1.3V
Pakkuja seadme pakett
RD91
Seeria
SCR tüüp
Standard Recovery
Pakend
Bulk
Pakett / kott
RD-91
Muud nimed
BTW67-600-ND
BTW67600
Töötemperatuur
-40°C ~ 125°C
Paigaldus tüüp
Chassis Mount
Lead free / RoHS Compliant
Täpsem kirjeldus
SCR 600V 50A Standard Recovery Chassis Mount RD91
Praegune - olek (see (RMS)) (maksimaalne)
50A
Praegune - olek (see (AV)) (maksimaalne)
32A
Praegune - väljalülitatud olek (max)
10µA
Praegune - mittekõrgete pinge 50, 60 Hz (ism)
580A, 610A
Praegune - hoidke (Ih) (max)
150mA
Praegune - värava käivitus (Igt) (max)
80mA