Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Embedded - mikrokontrollerid > STM32L011D3P6
STMicroelectronics
STM32L011D3P6
STMicroelectronics
IC MCU 32BIT 8KB FLASH 14TSSOP
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - varustus (Vcc / Vdd)
1.65 V ~ 3.6 V
Pakkuja seadme pakett
14-TSSOP
Kiirus
32MHz
Seeria
STM32L0
RAM-i suurus
2K x 8
Programmi mälu tüüp
FLASH
Programmi mälu suurus
8KB (8K x 8)
Välisseadmed
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakend
Tube
Pakett / kott
14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Muud nimed
STM32L011D3P6-ND
Ostsillaatori tüüp
Internal
Töötemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
I / O arv
11
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
30 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
EEPROMi suurus
512 x 8
Täpsem kirjeldus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 8KB (8K x 8) FLASH 14-TSSOP