Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - dioodid > ESDALC6V1P6
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT666IP
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
3V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
Pinge - jaotus (min)
6.1V
Ühesuunalised kanalid
4
Pakkuja seadme pakett
SOT-666IP
Võimsus - Peak pulss
30W
Pakend
Tape & Reel (TR)
Pakett / kott
SOT-563, SOT-666
Muud nimed
ESDALC6V1P6-ND
Töötemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)