MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
IC AMP VIDEO W/FILTER SC70-5
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - toide, ühe / kahe (±)
2.5 V ~ 3.6 V
Pakkuja seadme pakett
SC-70-5
Uskumiskiirus
Seeria
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Väljundtüüp
Muud nimed
MAX9502MEXK+TCT
Ahelate arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Täpsem kirjeldus
Video Amp, 1 Reconstruction Filter SC-70-5
Praegune - pakkumine
5.3mA
Praegune - väljund / kanal
95mA