Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - türistorid > SMP100LC-65
SMP100LC-65
STMicroelectronics
SMP100LC-65
STMicroelectronics
TRISIL 100A 65V BIDIRECT SMB
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - väljas olev riik
65V
Pinge - purunemine
85V
Seeria
SMP, TRISIL™
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
DO-214AA, SMB
Muud nimed
Elementide arv
1
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Praegune - Peak pulss (8 / 20μs)
400A
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
100A
Praegune - hoidke (Ih)
150mA
Mahtuvus
90pF