Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > VN7140ASTR-E
VN7140ASTR-E
STMicroelectronics
VN7140ASTR-E
Tooteparamistid
Pinge - varustus (Vcc / Vdd)
Not Required
Pinge - koormus
4 V ~ 28 V
Vaheta tüüp
General Purpose
Pakkuja seadme pakett
8-SO
Seeria
VIPower™
Rds On (tüüp)
140 mOhm
Suhe - sisend: väljund
1:1
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Väljundtüüp
N-Channel
Väljundkonfiguratsioon
High Side
Muud nimed
Töötemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Väljundite arv
1
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
3 (168 Hours)
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Liides
On/Off
Sisendi tüüp
Non-Inverting
Omadused
Auto Restart, Status Flag
Rikkekaitse
Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO
Praegune - väljund (max)
8A