STH110N10F7-2
STMicroelectronics
STH110N10F7-2
STMicroelectronics
MOSFET N CH 100V 110A H2PAK
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Vgs (th) (Max) @ Id
4.5V @ 250µA
Vgs (max)
±20V
Tehnoloogia
MOSFET (Metal Oxide)
Pakkuja seadme pakett
H2Pak-2
Seeria
DeepGATE™, STripFET™ VII
Rds On (Max) @ Id, Vgs
6.5 mOhm @ 55A, 10V
Voolukatkestus (max)
150W (Tc)
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muud nimed
Töötemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
38 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Sisendvõimsus (Ciss) (max) @ Vds
5117pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
72nC @ 10V
FET tüüp
N-Channel
FET funktsioon
Ajami pinge (max rds on, min rds on)
10V
Vooluallikas (Vdss)
100V
Täpsem kirjeldus
N-Channel 100V 110A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount H2Pak-2
Jooksev - pidev äravool (Id) @ 25 ° C
110A (Tc)