Kodu > Tooted > Vooluahela kaitse > TVS - dioodid > SMAJ33CA-TR
SMAJ33CA-TR
STMicroelectronics
SMAJ33CA-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 33V 69.7V SMA
Plii vaba / RoHS vastavuses
Tooteparamistid
Pinge - tagurdamine (tüüp)
33V
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp
69.7V
Pinge - jaotus (min)
36.7V
Tüüp
Zener
Pakkuja seadme pakett
SMA (DO-214AC)
Seeria
SMAJ, TRANSIL™
Toiteliini kaitse
No
Võimsus - Peak pulss
400W
Pakend
Cut Tape (CT)
Pakett / kott
DO-214AC, SMA
Muud nimed
Töötemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs)
33A (8/20µs)