Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > T835-800B
T835-800B
STMicroelectronics
T835-800B
Tooteparamistid
Pinge - väljas olev riik
800V
Pinge - väravakruvi (Vgt) (max)
1.3V
Triac-tüüp
Alternistor - Snubberless
Pakkuja seadme pakett
DPAK
Seeria
Pakend
Tube
Pakett / kott
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Muud nimed
T835-800B-ND
Töötemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL)
1 (Unlimited)
Tootja Standardne pliiaeg
11 Weeks
Lead Free status / RoHS staatus
Lead free / RoHS Compliant
Täpsem kirjeldus
TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 8A Surface Mount DPAK
Praegune - olek (see (RMS)) (maksimaalne)
8A
Praegune - mittekõrgete pinge 50, 60 Hz (ism)
80A, 84A
Praegune - hoidke (Ih) (max)
50mA
Praegune - värava käivitus (Igt) (max)
50mA