Kodu > Tooted > Integraallülitused (IC) > Atosn STCOK > STY140NS10
STY140NS10
STMicroelectronics
STY140NS10
Tooteparamistid
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (max)
±20V
Tehnoloogia
MOSFET (Metal Oxide)
Pakkuja seadme pakett
MAX247™
Seeria
MESH OVERLAY™
Rds On (Max) @ Id, Vgs
11 mOhm @ 70A, 10V
Voolukatkestus (max)
450W (Tc)
Pakend
Tube
Pakett / kott
TO-247-3
Muud nimed
Töötemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Paigaldus tüüp
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Sisendvõimsus (Ciss) (max) @ Vds
12600pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
600nC @ 10V
FET tüüp
N-Channel
FET funktsioon
Ajami pinge (max rds on, min rds on)
10V
Vooluallikas (Vdss)
100V
Täpsem kirjeldus
N-Channel 100V 140A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
Jooksev - pidev äravool (Id) @ 25 ° C
140A (Tc)